Знайдені тіла пілотів літака, який розбився в Індонезії

В Індонезії виявлено тіла російських пілотів, які керували лайнером Sukhoi Superjet-100, що розбився 9 травня під час демонстраційного польоту на горі Салак. Про це повідомляють «Известия» з посиланням на учасників пошукової операції. Очікується, що у середу, 16 травня, тіла командира екіпажу Олександра Яблонцева і другого пілота Олександра Кочеткова доставлять у Джакарту.

Раніше повідомлялося, що всі вісім росіян, які були на борту літака, знайдені і попередньо впізнані. Також у середу стало відомо про виявлення однієї із двох «чорних скриньок». CVR (мовний самописець) був знайдений приблизно за 100 метрів від місця, де упав уламок хвоста літака.

Як розповів журналістам глава Національного пошуково-рятувального управління Індонезії Мадья Дар’ятмо, самописець сильно обгорів, але інформацію з нього, судячи з усього, зняти можна, повідомляє «Newsru.com».

У свою чергу, експерт Національного комітету з безпеки на транспорті Андреас Рікардо Хананто повідомив журналістам, що і виявленого мовного самописця вже достатньо для того, щоб провести розслідування причин катастрофи «Сухого». Правда, на це піде більше часу: у кращому разі рік, максимум — два роки.

У той же час у прес-службі Мінпромторгу РФ заявили, що комісія з розслідування катастрофи Superjet-100 вже приступила до розшифровки даних самописця. Також повідомляється, що заступник міністра промисловості і торгівлі Росії Юрій Слюсар особисто присутній на процесі прослуховування запису. «Чорна скринька» сильно обгоріла, але модуль пам’яті цілий», — процитувала Слюсаря прес-служба.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...