Житло у комунальних гуртожитках можна приватизовувати — рішення Київради

Київська міська рада дозволила приватизацію приміщень у столичних гуртожитках. Відповідний проект рішення депутати підтримали на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії.

Згідно з рішенням Київради, 25 гуртожитків, які перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва, залишаться в статусі «гуртожитків», а їхні мешканці отримають право на приватизацію в них житлових і нежитлових приміщень.

За словами заступника міського голови — секретаря Київради Галина Гереги, це дозволить поліпшити експлуатацію зазначених гуртожитків, забезпечить належне утримання та облаштування прибудинкових територій і дозволить створити об’єднання співвласників гуртожитку.

«Це надзвичайно важливе соціальне рішення, яке спрямоване на реалізацію майнових прав малозабезпечених верств населення. Тисячі людей отримають можливість стати власниками квадратних метрів, на яких живуть, а місто зможе забезпечити належний рівень обслуговування цих будинків», — сказала чиновник.

У всіх 36 гуртожитках, як зазначається в повідомленні Київради, які перебувають у комунальній власності міста, тепер дозволена приватизація приміщень.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...