За два роки Україна не просунулася ні на крок уперед — Одарич

За два з половиною роки при владі чинній владі вдалося навести лад у фінансовій сфері. Про це в інтерв’ю «Газеті по-українськи» розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.

«2009 року країна набралася необґрунтованих кредитів під величезні відсотки. Їх просто проїли. Держава була на межі банкрутства, але завдяки нинішній владі цього вдалося уникнути», — сказав міський керівник.

За його словами, у чинної влади є й прорахунки.

«Серед найбільших негативів виокремлю два. Перший: президенту так і не вдалося створити у владі команду однодумців. Натомість є групи впливу і дві абсолютно протилежні команди. Одні — ліберали — будують капіталізм, другі — соціалізм радянського зразку. З першої причини випливає друга — народ не знає, куди ми йдемо і що будуємо. Немає світла в кінці тунелю. У суспільстві панує депресняк. Загалом, ці два роки були втрачені, ми не просунулися ні на крок уперед.», — зауважив він.

На думку Одарича, покращення, яке обіцяв на президентських виборах Віктор Янукович, уже настало.

«Об’єктивно воно вже є. Суб’єктивно люди його не відчувають. Економіка зростає. Це видно по надходженнях до міського бюджету податку з доходів фізичних осіб. Він сплачується з офіційної заробітної плати і вказує на результат економічної діяльності підприємства. 2010 року до бюджету Черкас надійшло 278 мільйонів гривень ПДФО, а торік — 326. Тобто за один рік зростання майже на 20 відсотків», — додав мер Черкас.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...