Єфремов вважає піаром заяву Литвина про саморозпуск Ради

У Партії регіонів називають піаром пропозицію голови Верховної Ради України Володимира Литвина про саморозпуск парламенту.

«Я думаю, що Володимир Михайлович тут більше займається піаром, ніж реальним вирішенням питання. У нас уже був період, коли парламент достроково розпускався, і ми не отримали жодних позитивних моментів», — сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу у п’ятницю, коментуючи заяву спікера про те, що у сформованій ситуації Верховна Рада повинна саморозпуститися, передає «Інтерфакс-Україна».

«А в умовах, коли залишається півроку до виборчої кампанії, заявляти такі речі можна цілком сміливо, тому що вони не несуть за собою жодних правових наслідків», — підкреслив Єфремов.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Володимир Литвин запропонував парламенту ухвалити рішення про саморозпуск, однак лідери фракцій ВР його пропозицію не підтримали.

Учора, 24 травня, в залі засідань Верховної Ради після дебатів щодо законопроекту про засади мовної політики сталася бійка між народними депутатами.

Сьогодні, 25 травня, близько 40 народних депутатів від парламентських фракцій «БЮТ-Батьківщина» і НУ-НС заблокували підходи до президії і трибуну парламенту задовго до початку пленарного засідання.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...