Японські чиновники можуть позбутися своїх посад через татуювання

Мер японського міста Осака Тоору Хасімото заявив про можливе переведення на роботу в приватний сектор держслужбовців і співробітників мерії з татуюваннями на тілі.

Відзначається, що відповідне питання підняли після того, як в анкетному опитуванні, проведеному серед 34 ти. співробітників муніципальних служб міста, 110 осіб відповіли, що мають на тілі татуювання.

За словами мера Осаки, він готовий відправити співробітників міської адміністрації з татуюваннями на «таку роботу, де вони не будуть ображати погляди мирних городян».

«Неможливість звільнити співробітника (за татуювання) породжує у деяких відчуття вседозволеності. Якщо так вже не терпиться зробити татуювання, нехай переходять на роботу у приватний сектор», — зазначив градоначальник, підкресливши, що якщо у відомстві є місце працівникам з татуюваннями, то воно може вважатися ненормальним.

Варто зазначити, що в останні роки мода на тату все більше поширюється серед молоді, традиційно ставлення в суспільстві до цього явища вкрай насторожене. Наприклад, в басейнах, саунах, аквапарках і на гарячих джерелах, як правило, є оголошення про те, що людям з татуюваннями вхід заборонений. Причина такого ставлення до людей з татуюваннями криється в тому, що тату традиційно вважалося одним з невід’ємних атрибутів і символів японського злочинного світу — якудза.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...