Янукович вимагає припинення тиску на бізнес

Президент України Віктор Янукович зажадав від керівництва правоохоронних та контролюючих органів негайного припинення неправомірного тиску на бізнес. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв, коментуючи останні доручення Голови держави, повідомили УНН в РНБО.

«Мова йде не просто про показові «чистки» в рядах правоохоронців. Президент України говорить про важливість щоденного контролю та безпосередньої участі в цьому процесі керівників силових структур. Неприпустимо, щоб через поведінку деяких співробітників падав рівень довіри населення до державної політики і влади в цілому. Я впевнений, що керівники всіх правоохоронних і контролюючих органів відповідально підійдуть до цього доручення голови держави», — заявив Андрій Клюєв.

За його словами, керівництво країни прекрасно розуміє, що значні результати дасть реформа всієї правоохоронної системи, але вже сьогодні необхідно жорстко припиняти тиск на бізнес, який часто зводить нанівець численні зусилля уряду і парламенту з дерегуляції економіки і спрощення умов ведення бізнесу.

Секретар РНБО зазначив, що керівники правоохоронних органів отримали завдання виїхати в регіони і на місцях ретельно вивчити факти неправомірної діяльності співробітників контролюючих структур, виявити і припинити порушення закону, а порушників жорстко покарати. Повинна бути серйозно посилена виконавська дисципліна, сказав Андрій Клюєв.

Він повідомив, що Президент України звернув увагу Генерального прокурора на важливість уважного аналізу скарг і звернень з боку представників малого і середнього бізнесу, а також на необхідність проведення спільно з представниками обласних держадміністрацій регіональних нарад з цього питання.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...