Янукович: Україна готова відповісти на звинувачення Європи

Президент України Віктор Янукович упевнений, що українська сторона не втратила відносин з жодною європейською стороною і готова вести прозорий діалог.

Про це Президент України Віктор Янукович заявив в телеінтерв’ю поету і журналісту Віталію Коротичу на Першому національному.

«Ми не втратили відносини з жодною європейською країною. З жодною. І прийде час, і це буде дуже скоро, я в цьому переконаний, і все стане на свої місця», — підкреслив Янукович.

Янукович зазначив, що Україна чує ті заяви і звинувачення, які звучать з боку ЄС, і дасть на них відповідь. «Ми готові дати на них відповідь, однак, коли ця відповідь буде. Ми залишаємо це слово за собою, треба трохи розібратися, розставити всі крапки над і, і тоді, можливо, все стане більш зрозумілим», — підкреслив Президент.

За його словами, тональність, яка звучить з боку Європи, хвилює Київ. «Однак ми ведемо цей діалог і дивимося, як мовиться, в очі», — додав глава української держави.

«Тональність та, яка є сьогодні з боку Європи, вона, безумовно, нас хвилює, але ми ведемо цей діалог і ми дивимося, як мовиться, в очі. Нам нема чого ховати, чи приховувати. Політика вона робить свою справу на всіх рівнях», — уточнив він.

«Коли мова йде про демократію, я, перш за все, розумію, що це політична культура, це можливість, я б сказав мистецтво, керувати своїми емоціями, і поспішати тут ні в якому разі не можна. Повинна бути витримка і терпіння», — підсумував він .

Раніше віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич заявляв, що не підтримує припинення діалогу з Україною. Протасевич нагадав, що був час, коли Україну ставили в приклад у просуванні в євроінтеграції іншим країнам Східної Європи, і висловив сподівання, що так буде знову.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...