Влада України думає над зниженням податків

Влада України вивчає можливість чергового зниження податків. Про це заявив міністр фінансів Юрій Колобов на міжнародній конференції Асоціацій платників податків світу в п’ятницю в Києві.

«Думаємо над тим, щоб істотно знизити податок на прибуток, істотно зменшити соціальні внески. Питання дискусійне, тому що ми вважаємо навантаження на легалізований зарплатний фонд досить високою», — сказав Колобов, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Міністр не назвав орієнтовний розмір зниження ставок оподаткування, однак зазначив, що влада планує забезпечити стабільність надходжень до держбюджету.

«Будуть високі податки й буде сильний тиск на бізнес — природно, економіці країни буде складніше розвиватися. Наше завдання — знайти мікс: щоб від зниження податків не впали надходження до бюджету, при цьому бізнесу було зручно й комфортно розвиватися», — пояснив він.

«У нас зараз на кожну гривню зарплати треба заплатити гривню з чимось ще податків та соціальних внесків. Вважаю, що це багато. Будемо зменшувати», — додав голова Мінфіну.

Нагадаємо, Податковий кодекс передбачає зниження ставки податку на прибуток з 25% до 23% в 2011 році, до 21% в 2012 році, до 19% в 2013 році і до 16% з 2014 року. Крім того, ставка ПДВ з 2014 року також буде зменшена до 17% з 20%.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...