Визначена кандидатура в.о. мера Києва до наступних виборів

У фракції ПР вирішили провести вибори мера Києва навесні 2013 року. В.о. градоначальника до цього часу може бути секретар Київради Галина Герега. У фракції Партії регіонів в парламенті вирішили, що виборів мера Києва цього року не буде.

З цим погоджуються і в опозиції. Однак з червня повноваження Леоніда Черновецького закінчаться. В.о. мера може стати секретар Київради Галина Герега. «Обирати зараз мера, а навесні наступного року Київраду — це нелогічно. До того ж Київ повністю випав з державного графіка виборів — місцеві ради обираються раз на п’ять років по всій країні одночасно, і наступні вибори мають бути в 2015 році», — пояснив глава фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов газеті «Сегодня».

«Тому фракція вирішила — навесні наступного року проведемо дострокові вибори мера і Київради, вони пропрацюють 2,5 роки. А в 2015 році Київ разом з усією країною відправиться на вибори і мера, і Київради. Таким чином столиця увійде в графік», — повідомив він. Голосувати за таке рішення депутати збираються в першій половині червня. Однак з червня повноваження Черновецького закінчаться, і, на думку Єфремова, його обов’язки до наступних виборів має виконувати нинішній секретар Київради Галина Герега.

«Вона має на це право», — зазначив Єфремов. Щоправда, заступник голови фракції Михайло Чечетов вважає, що чинний мер Леонід Черновецький сам може виконувати свої обов’язки до наступних виборів. Сама Герега каже, що погодиться з будь-яким рішенням парламенту. «Я зараз є заступником мера, секретарем Київради. І буду працювати так, як вирішить парламент», — зауважила вона.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...