Великий інвестор побудує на Сумщині елеватор на 100 тисяч тонн

Компанія «Миронівський хлібопродукт» (Київ) має намір побудувати елеватор для зберігання зернових та олійних культур потужністю одноразового зберігання понад 100 тис. тонн в Роменському районі Сумської області. Загальна вартість будівництва складе 25 мільйонів доларів. Про це RegioNews повідомили у прес-службі Сумської ОДА.

Перша черга елеватора потужністю 30 000 тонн буде побудована до кінця 2012 року, друга — в 2013 році.
У Сумській області «Миронівський хлібопродукт» представлений компанією «Урожайна країна», землі якої розташовані на території Роменського, Недригайлівського, Липоводолинського та Білопільського районів Сумської області.
Земельний банк ТОВ «Урожайна країна» становить 24 000 га. Основні рослини, які вирощує підприємство, — кукурудза, соняшник, пшениця, рапс, горох, соя і ячмінь:
Крім будівництва елеватора компанія в своєму подальшому розвитку на Сумщині орієнтується на створення нових робочих місць, планує укласти додаткові договори оренди землі, підвищувати врожайність зернових, зернобобових та олійних культур, використовуючи інноваційні технології.
За словами губернатора Сумщини Юрія Чмиря, область сьогодні виконує поставлене завдання щодо забезпечення продовольчої безпеки регіону. Він зазначає, що в 2012 році в області заплановано розширити елеваторні потужності на 250 тис. тонн, а овочесховищ — щонайменше на 30 тис. тонн.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...