Вартість срібла може досягти 40 дол за унцію до кінця року

На думку аналітиків ринку дорогоцінних металів, срібло все ще зберігає шанс досягти позначки 40$ за одну унцію до кінця 2012 року, навіть не дивлячись на недавнє значне падіння в ціні.

Срібло буде отримувати хорошу підтримку з боку промислового попиту, а також з Китаю, де недавно були введені ф’ючерси на срібло, додають аналітики.

Ринок срібла стане більшим і більш ліквідним завдяки ф’ючерсним контрактам в Китаї, який є найбільшим споживачем срібла в світі. У цій ситуації Китаю нічого іншого не залишалося, як дозволити торгівлю ф’ючерсними контрактами на срібло.

Аналітики також вважають, що промисловий попит на срібло, що становить 80% від загального попиту на срібло, буде надавати хорошу підтримку сріблу. Як очікується, зростання попиту на срібло за підсумками 2012 року може скласти близько 5%.

На їхню думку, інші сфери використання срібла, як виробництво різних товарів зі срібла і ювелірна промисловість, також показували стійкий попит, навіть у важкі економічні часи.

Низка інших факторів буде теж служити драйвером зростання цін на срібло в майбутньому, особливо це стосується нових товарів з використанням срібла, в яких срібло назавжди покидає ринок срібла і не повертається на нього у вигляді вторинної сировини. До таких товарів можна віднести батареї, сонячні панелі, окуляри, медичні інструменти та інші товари, де використовується срібло.

Інвестори в основному стежать за світовою економікою, а не за інфляцією. Це стало причиною того, що ціни на срібло вже тривалий час не показують ніякого зростання.

Але не дивлячись на поточну ситуацію, до кінця року є ще достатньо часу, і ситуація в цілому виглядає на користь зростання цін на срібло, резюмують аналітики.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...