В української делегації у Ватикані цигани поцупили речі

Українців, які їхали до Ватикану на відкриття різдвяної ялинки, по дорозі пограбували.

Пригоди українців в Італії почалися ще по дорозі до Ватикану. Частина делегації, яка їхала з України на автобусі, пограбували.

Як розповів священик із Закарпаття Стефан Сич, поки люди вийшли перекусити, в бусі вибили вікна і поцупили речі, кажуть, це були цигани, пише «Сегодня».

Деякі залишилися без паспортів, і посольство допомагало людям з тимчасовими документами для виїзду.

Як відомо, делегацію з чотирьох сотень заробітчан та гостей з України в залі Клементина Апостольського палацу прийняв Папа Римський Бенедикт XVI. Щоб пройти в гості до Папи, людей перевіряють через рамку металошукача, а речі — через сканер. До зали ведуть сходи з такою кількістю сходинок, що багато захекались, поки піднялися. «Напевно, у Папи є персональний ліфт», — жартував народ.

Нагадаємо, 16 грудня на головній площі Ватикану – площі Святого Петра – урочисто відкрили головну Різдвяну ялинку католиків, яку разом з іще 40 меншими ялинками привезли зі Львівщини та Закарпаття.

Під час відкриття разом із Ватиканським оркестром виступила Львівська державна чоловіча академічна хорова капела «Дударик». Вони виконали національний гімн України і традиційні українські колядки і щедрівки.

Довжина української ялинки 30 м. Прикрашають її 257 дерев’яних іграшок народних митців та понад 2 тис. скляних іграшок Львівського дзеркального заводу.

19 грудня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...