В Україні знизиться комісія за зняття коштів з «чужих» банкоматів

В червні будуть зменшені комісії, які доводиться платити власникам пластика за зняття грошей в «чужому» банкоматі.

Справа в тому, що з 1 червня MasterCard впроваджує в Україні нову лінійку продуктів Debit MasterCard, за якою така комісія складе всього 2 грн. З середини червня розміри міжбанківського платежу готується знизити і VISA — до 0,5% від суми, що знімається +2 грн.

«Платіжна картка Debit MasterCard дозволить банкам надавати клієнтам послуги банкоматів безкоштовно. Після її впровадження в Польщі обсяги зняття готівки в АТМ за два роки впали вдвічі, а обсяги розрахунків платіжними картками через POS-термінали зросли втричі», — розповів виданню Комментарии генеральний менеджер MasterCard Europe в Україні, Польщі, Румунії, Болгарії, Молдові і на Балканах Павло Ріхлінскі.

Коли власники пластику можуть знімати готівку без комісій не тільки в банкоматах свого, але і чужих банків, вони не поспішають знімати відразу всю суму. В результаті частка безготівкових платежів починає зростати.

Нагадаємо, в березні повідомлялося, що Швеція може повністю відмовитися від готівки, ставши першою країною винятково з електронним способом оплати.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...