В Івано-Франківську відбудеться реконструкція бою УПА із загонами НКВС

В Івано-Франківську у неділю, 27 травня, до дня Героїв відбудеться реконструкція бою воїнів Української повстанської армії із загонами НКВС.

Про це повідомили в Івано-Франківському міськвиконкомі.

Реконструкція бою пройде у Парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Крім того, запланована урочиста хода учасників Маршу слави УПА, урочиста хода ветеранів ОУН-УПА, панахида і салют пам’яті борців за свободу і незалежність України, святкове віче з нагоди Дня Героїв і святковий обід для ветеранів ОУН-УПА.

Відбудеться і святковий концерт Героїв подвиг — в серцях народних у Парку культури і відпочинку ім. Шевченка і тематичний вечір День щастя й волі засвітає.

Нагадаємо, відповідно до спільного розпорядження голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка і голови обласної ради Олександра Сича, в області «з метою належного вшанування пам’яті видатних діячів українського визвольного руху княжого і козацького часів, часу української революції, визвольної боротьби, періоду відродження української державності» 27 травня відзначатиметься День Героїв.

Цього дня заплановано проведення у прикарпатських храмах Богослужіння пам’яті борців за свободу і незалежність України. У населених пунктах області підготують тематичні заходи, організують виступи письменників, художників, громадських діячів, покладання вінків і квітів до могил борцям за свободу України.

В установах культури області, згідно з розпорядженням, пройдуть культурно-мистецькі вечори, літературні читання, презентації видань, тематичні експозиції і виставки.

В учбових закладах краю «з метою виховання у молоді поваги до історії українського народу» відбудуться лекції, виховні години, просвітницькі акції.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...