Уряд хоче знизити ціну на внутрішні авіаперевезення мінімум на 30%

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів.

«Ми вивчаємо можливість зниження ціни на квитки. Ми пропонуватимемо скасувати ПДВ на продаж палива всередині країни», – зазначив Борис Колесніков.

За його словами, зараз вартість авіаквитків на перельоти по Україні часто істотно перевищує вартість квитків на закордонні авіарейси. «Ми чуємо справедливі зауваження: чому квиток на Львів-Мюнхен коштує дешевше, ніж на Київ-Львів. Відповідь дуже проста: Львів-Мюнхен заправляється без ПДВ на паливо – це майже 40% вартості квитка, сам квиток Львів-Мюнхен продається без ПДВ. Ось вам різниця в ціні», – пояснив Борис Колесніков.

Крім того, віце-прем’єр-міністр наголосив, що ціна авіаквитка у внутрішньому сполученні має знизитись на 30%.

«Ми підемо на скасування податку на прибуток для авіакомпаній і на часткову компенсацію тарифів за проліт на території Україні. Завдання – зробити, як мінімум, на 30% дешевше авіаквитки. Я маю на увазі стартову ціну за 30 днів, від якої потім розраховується вся ціна і знижки», – сказав Борис Колесніков.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...