Укрзалізниця: Їхати у потягах Hyundai так само зручно, як летіти у літаку

Швидкісні потяги Hyundai були сконструйовані спеціально для України з урахуванням останніх ергономічних рішень. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

Як зазначає відомство, конфігурація салону, розташування місць, комфорт подорожі у нових поїздах відповідає світовій практиці і останнім тенденціям в області ергономіки та технічного дизайну.

«Дизайн і оснащення крісел потяга Hyundai забезпечує високий рівень комфорту навіть при тривалій поїздці. Пасажирське місце має регульовану спинку крісла, індивідуальне освітлення, відкидний або привіконний стіл, відкидну опору для ніг, вбудований аудіо- і відеомодуль; розетку між кріслами для підключення зарядних пристроїв і ноутбуків», — повідомляє Укрзалізниця.

Ширина сидінь для пасажирів I класу — 500 мм, II класу — 450 мм. Для порівняння: ширина крісел літаків зазвичай становить від 450 мм в економ-класі і до 500-550 мм у бізнес-класі

У двох вагонах потяга Hyundai (першому і останньому) є місце для розміщення інвалідних колясок, поруч з яким розташований спеціальний туалет для людей з обмеженими фізичними можливостями, який, як і інші туалети, оснащений кнопкою аварійного виклику стюардів. Підлоги в усіх зонах поїзда Hyundai одного рівня, що полегшує переміщення інвалідних колясок. Для посадки і висадки пасажирів на візках використовується спеціальний механічний пандус.

У вагонах є широкі полиці для ручної поклажі, багажні полиці, місця для великого багажу. У I і II класі норми безкоштовного провозу багажу однакові — 36 кг. Для порівняння: у літаках в економ-класі можна провезти 20 кг, у бізнес-класі — 30 і у першому класі — 40 кг.

У буфеті потяга Hyundai, який розташований в одному із вагонів II класу, пасажири зможуть перекусити, випити чай, каву, безалкогольні та алкогольні напої.

У вагонах підтримується комфортний клімат у будь-яку пору року, і всі состави вільні від куріння.

Кожен вагон обладнаний двома екологічними вакуумними туалетами і одним універсальним туалетом, пристосованим для людей з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, швидкісні потяги Hyundai з’єднають українські міста, які прийматимуть матчі Євро – Київ, Львів, Харків і Донецьк. Наступними містами, до яких курсуватимуть експреси, мають стати Одеса і Дніпропетровськ.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...