Український сир знову постачається на прилавки Росії

Про це пише ZN.UA із посиланням на заяву міністра економічного розвитку і торгівлі України Петра Порошенка в ефірі телеканалу ICTV.

«Чотири години тому перші вантажівки з українським сиром відбули до Росії і спокійно перетнули кордон. Ми спокійно організували чітку процедуру», – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що ці вантажівки – не просто свідчення початку відновлення постачань українських сирів на російський ринок. За словами міністра, завдяки цим постачанням тисячі людей змогли повернутися на робочі місця, а десятки тисяч фермерів – отримати справедливу ціну на молочну продукцію.

Як відомо, 8 лютого Росспоживнагляд заявив про заборону на ввезення сирів трьох українських виробників, у продукції яких нібито було виявлено велику кількість пальмової олії. В українській Держветслужбі ці звинувачення назвали безпідставними. Пізніше Росія ввела заборону на імпорт сирної продукції ще чотирьох українських заводів.

У квітні між Україною і Росією були досягнуті домовленості про зняття обмеження на ввезення українських сирів за умови усунення недоліків, які викликали занепокоєння у російської сторони.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...