Україна сподівається на успіх у переговорах з Росією з газового питання — Янукович

Президент України Віктор Янукович заявляє, що Київ, як і раніше сподівається на досягнення успіху в переговорах з Москвою стосовно газового питання.

«Ми працюємо над цим питанням, проте надія — вона є, вона залишається, і ми коли ведемо переговори, ми враховуємо, що Росія наш стратегічний партнер», — сказав Президент в інтерв’ю для програми Вечори з Віталієм Коротичем, яке вийшло в ефір у неділю вранці.

За його словами, Україна платить занадто велику ціну за російський газ і тому змушена шукати шляхи виходу із ситуації.

У проекті нової газової угоди з Росією немає 10% знижки

«І не тому що ми хочемо ламати відносини з Росією, ні — у нас таких грошей немає зайвих платити. Якщо ми не домовимося зараз — ми знайдемо шлях вирішення цього питання, безумовно, ми змушені будемо йти своїм шляхом. Ми повинні шукати альтернативу, і вона буде», — підкреслив Янукович.

Крім того, Янукович заявив, що Україна буде шукати модель співпраці з Митним союзом і ЄврАзЕс. «Ми на це все дивимося, бачимо переваги і недоліки. Ми, безумовно, приречені розшукувати модель співпраці з цим об’єднанням, ми зобов’язані», — сказав він.

Президент додав, що якщо говорити про інтеграцію держав, що увійшли до Митного союзу, то Україна поки займає позицію спостерігача. «Ми дивимося, рахуємо», — зазначив Янукович.

Як повідомлялося, Микола Азаров назвав переговори України з Німеччиною щодо закупівлі газу вимушеними. Говорячи про газові відносини з Росією, Азаров заявив, що політика останніх є досить своєрідною.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович висловив упевненість, що найближчим часом Україна і Росія знайдуть з газового питання взаємовигідні підходи, які влаштують обидві сторони.


1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...