Україна і ЄС схвалили стратегію митного співробітництва

Україна і Європейська комісія взяли Рамкову стратегію митного співробітництва і досягли домовленостей про подальший обмін листами з метою його формалізації. Такі результати зустрічі першого віце-прем’єр-міністра України Валерія Хорошковського з членом Єврокомісії з питань оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством Альгірдасом Гедімінасом Шеметою.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем’єра, цей документ визначить пріоритети співробітництва у митній сфері, реалізація яких, зокрема, сприятиме налагодженню взаємодії в області обміну інформацією та впровадженню ефективної системи управління ризиками в боротьбі з митними правопорушеннями.

Крім того, під час зустрічі співрозмовники обмінялися думками з широкого кола актуальних питань податкової та митної політики України ій відзначили активну співпрацю між Україною та ЄС в цих сферах.

Сторону ЄС поінформували про останні заходи, вжиті з метою сприяння веденню бізнесу в Україну, зокрема створення чіткого й прозорого механізму відшкодування ПДВ і спрощення митних процедур.

В черговий раз українською стороною було наголошено, що зовнішньополітичний курс України на інтеграцію в ЄС залишається незмінним.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...