У Хмельницькій області двоє чоловіків осквернили 20 могил на сільському цвинтарі

В одному із сіл Ярмолинецького району двоє місцевих жителів осквернили двадцять могил на сільському кладовищі.

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Управління МВС України у Хмельницькій області, про погром на цвинтарі повідомила 66-річна пенсіонерка, яка навідалася на могили близьких. Були затримані 35-річний і 39-річний місцеві жителі, які зізналися у скоєному.

«Обидва були безробітними і на весняний період їх працевлаштували на сільське кладовище, щоб розчистити і облагородити територію. В один із днів, попрацювавши, чоловіки вирішили відпочити за пляшкою, але грошей у них не було. Тоді вони взяли інструмент, яким працювали протягом дня, і почали «заготовляти» метал. Спочатку зловмисники зняли металеві огорожі з п’яти могил і розпиляли їх на зручні для транспортування фрагменти. Цього їм виявилося мало, тому недобросовісні вандали зняли таблички і зрізали хрести ще з п’ятнадцяти могил», — йдеться у повідомленні.

Зібравши частини огорожі у мішки, чоловіки віднесли їх у пункт прийому брухту, отримавши приблизно 90 гривень. Вони пояснили, що металеві фрагменти люди самі викинули, коли прибирали на могилах померлих родичів.

Відносно обох затриманих порушено кримінальну справу за ст. 297 «Наруга над могилою» Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років. Слідство у справі триває.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...