У харківській висотці доведеться платити за користування сходами

Будинок передавали на баланс через суди і тоді з’ясувалося, що сходи і підвали було продано приватним особам.

В Харкові у житловому будинку на проспекті Леніна, 77 продана частина сходів та підвальні приміщення. Про це повідомив юрист, який представляє інтереси Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Юрист Роман Лихачов розповів «Сегодня», що будинок брали на баланс через суди. І саме тоді з’ясувалося, що в будинку приватним особам продано передбанник зі сходами і підвали, а щитова взагалі пристосована під офіс.

«Якщо підходити з юридичної точки зору, виходить, що власник може укласти договір з мешканцями будинку на користування сходами. Користування поки що ніхто не здійснює, власники чекають, поки пройде термін позовної давності. Це, як правило, три роки», — розповів юрист.

За словами Ліхачова, торік мешканці звернулися до суду, який став на їхній бік. Але апеляційний суд Харківської області скасував попереднє рішення. Однак, за словами власника компанії-забудовника «МКДУ» Дмитра Кутового, ця ситуація не відповідає дійсності.

«Ніколи сходи, ліфтові холи та інші приміщення не були нікому реалізовані. Справа в тому, що одні власники на чолі з ОСББ намагалися оскаржити встановлювальні документи інших власників. Але суд їх позиції не прийняв, очевидно, це комусь не подобається», — пояснив забудовник.

За словами Кутового, можливо, вони вирішать звернутися до суду, «якщо в заяві юриста є ознаки поширення завідомо неправдивої інформації».

12 грудня

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...