У Сумах хочуть узаконити «Бузковий бульвар»

Щоб захистити зелену зону вздовж р. Сумки в районі вул. Ніжнехолодногорская від зазіхань забудовників, міська влада хоче закріпити за цією територією офіційний статус.

Питання підняв 8 грудня на апаратній нараді мер Сум Олександр Лисенко.

— Анатолію Володимировичу, — звернувся він до директора міськдепартаменту містобудування та земельних відносин пану Жуку. — Вам доручення — підготувати проект рішення про визнання території вздовж р. Сумки від тяглового мосту до мосту по вул. Горького по лівому березі зеленою зоною. А то ми говоримо, говоримо про це, хочемо це зробити …

— Ну тоді потрібно робити проект землеустрою щодо встановлення прибережної захисної зони, — відповів той. — Я опрацювати це питання.

— Давайте, щоб це була зелена зона.

— Вона й так «зелена».

— Давайте зробимо так, щоб не було як на «таємному» … проекті, який мені показують жителі, де забудована вся прибережна зона. У них він є, більше його немає ніде. Якщо ми не зробимо там зелену зону, то у нас тут з вами ще буде 25 містобудівної ради, 100 зустрічей і 300 мітингів. Ви паркан там бачили?

— Бачив.

— Поки там виходить тільки частина людей. Ви хочете, щоб всі вийшли?

— Давайте тоді узаконимо «Бузковий бульвар», як і хотіли раніше, — запропонував А.Жук. — Чітко визначимо його межі — між двома земельними ділянками, які у «Укрбудінвеста». Там і так нічого не можна будувати, бо в Генплані там зелена зона. Але давайте зробимо сквер. Дамо йому адресу.

Мер Сум погодився з пропозицією пана Жука.

Нагадаємо, восени мер Сум запропонував узаконити сквер «Вишневий сад» на пр. Курський, щоб виключити там будь-яке будівництво. Однак поки по цій ділянці йдуть суди.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...