У швидкісних поїздах Укрзалізниці буде працювати бездротовий Інтернет

Нові швидкісні поїзди Укрзалізниці виробництва Hyundai і Skoda, запропонують пасажирам низку додаткових послуг, раніше недоступних на залізниці.

Зокрема, заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко на підписанні договору щодо умов технічного обслуговування поїздів виробництва Hyundai Rotem заявив, що в поїздах Hyundai і Skoda будуть встановлені системи WiMAX і Wi-Fi.

«Остаточно введення телекомунікаційної мережі в експлуатацію, з наданням послуг доступу до мережі Інтернет пасажирам швидкісних потягів, заплановано на 28 травня. Я вважаю, до кінця травня ми доповімо, що всі системи в поїздах працюють. До початку Чемпіонату Європи з футболу Євро -2012 Інтернет у швидкісних поїздах буде обов’язково», — запевнив Сергієнко.

Зараз залізничники закінчують організацію роботи телекомунікаційної мережі. Устаткування в повному обсязі введено в експлуатацію на Донецькій і Львівській залізницях, а на Південно-Західній та Південній зараз ведуться фінальні роботи.

Завершується встановлення радіовеж: встановлено 207 радіовеж з 223 на ділянці Львів — Київ — Донецьк і 12 радіовеж з 24 на ділянці Полтава — Харків.

Вже закуплено та отримано обладнання, яке буде змонтовано в швидкісних поїздах.

Укрзалізниця також забезпечить в поїздах новий рівень безпеки.

Як розповів в інтерв’ю журналістам перший заступник начальника Головного управління безпеки руху та екології Укрзалізниці Володимир Крот, в нових поїздах Hyundai для контролю ситуації в вагоні і біля вхідних дверей буде встановлено відеоспостереження. За його словами, машиніст і стюарди зможуть спостерігати на моніторах за подіями всередині і зовні вагона.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...