У Севастополі знищили двотонну торпеду

Піротехніки МНС Севастополя 22 травня знищили двотонну торпеду в акваторії мису Урет Чорноморського району, повідомляє прес-служба МНС.

«За останні декілька років це один із найбільших боєприпасів, знайдений у Криму. Виявили цей вибухонебезпечний предмет дайвери на глибині 20 метрів за 400 метрів від берега, і зателефонували до МНС», — йдеться у повідомленні.

Водолази-сапери провели обстеження об’єкту і встановили, що це 533-міліметрова корабельна торпеда радянського виробництва часів Великої Вітчизняної війни.

Загальна вага її становила близько двох тонн, а заряд вибухової речовини — 450 кг у тротиловому еквіваленті. Торпеда була розломлена на дві частини. Одна частина із залишками вибухової речовини стояла вертикально у воді, а поруч лежала головна частина з зарядом. Співробітники головного територіального управління МНС та прикордонної служби оточили територію і провели евакуацію відпочивальників у безпечну зону.

Знищення боєприпасу проводилося на місці виявлення двома підривами. Стовп води від вибуху піднявся на висоту близько 100 метрів. Ширина водяного стовпа становила близько 50 метрів.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...