У середині липня Янукович і Путін зустрінуться у Ялті

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Володимир Путін зустрінуться у середині липня у Ялті в рамках засідання Міждержавної українсько-російської комісії. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний посол України у Росії Володимир Єльченко.

«На сьогоднішній день ми продовжуємо узгоджувати конкретну дату (засідання) у середині липня згідно з домовленістю президентів. Я думаю, що, швидше за все, йдеться про другу декаду липня. За побажанням російської сторони, і ми з цим погодилися, засідання міждержавної комісії буде проводитися у Ялті», — сказав Єльченко.

За його словами, відповідно до алгоритму дії міждержавних механізмів співробітництва, у другій половині червня має бути проведене засідання Комітету з питань економічного співробітництва на чолі з прем’єр-міністрами України і Росії Миколою Азаровим та Дмитром Медведєвим, передає «УНІАН».

«Це питання буде обговорене Азаровим під час його зустрічі з Медведєвим 30 травня в Ашхабаді на засіданні глав урядів країн СНД», — сказав посол.

Він зазначив, що інші комітети і підкомісії міждержавної комісії провели свою роботу.

За його словами, до зустрічі президентів має пройти засідання підкомісії з питань авіаційної промисловості.

Єльченко повідомив, що вчора українські дипломати з колегами із МЗС Росії обмінялися пакетом угод і документів, які можуть бути підписані на рівні прем’єрів і президентів.

«У нас набирається з десяток, а може, і більше документів, готових до підписання», — сказав він.

Зокрема, посол нагадав, що на сьогоднішній день майже готові угоди щодо перебування ЧФ РФ в Україні, одна із яких регламентує порядок пересування військовослужбовців і військової техніки флоту поза межами їхньої дислокації, а також угода про взаємодію при ліквідації стихійних лих. Також є ціла низка економічних угод, наприклад, програма співпраці в авіаційній галузі на найближчі роки тощо.

Єльченко зазначив, що також готова до підписання Декларація про стратегічне партнерство України і РФ.

Нагадаємо, 15 травня у Кремлі відбулася перша зустріч Президента України Віктора Януковича з Володимиром Путіним після вступу останнього на посаду президента Росії.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...