У ПР резолюцію Європарламенту оцінюють як бажання використати Україну у власних інтересах

Резолюція Європарламенту досить емоційна та суперечлива. Про це в коментарі Тижню заявив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

«З одного боку, вимагається негайне звільнення Тимошенко, з іншого – згадується розгляд її справи в касаційній інстанції. Це є прямим тиском на суд по розгляду конкретної справи. Європейці не назвуть жодного подібного прикладу щодо власного судочинства. Цю резолюцію треба виконувати винятково в руслі вітчизняного законодавства, а не політичних рішень. Інакше ми зруйнуємо увесь правовий порядок», – зазначив він.

Водночас депутат додав, що не побачив нічого нового в резолюції Європарламенту.

«Навпаки, є моменти, які зникли – зокрема, щодо закликів до бойкоту ЄВРО-2012, які активно лунали ще два-три тижні тому. Якщо Європа тисне на нас з тим, щоб ми реформували наше правосуддя, — це одна справа, якщо ж щодо конкретних справ – зовсім інша. Щодо необхідності ув’язненим лідерів опозиції брати участь у виборах – а якщо опозиція на них тріумфально переможе, що, президенту варто буде скасувати вибори?!» — зауважив він.

У свою чергу його соратник Володимир Макеєнко заявив, що варто зважати на те, що «резолюцію ухвалювало з десяток європарламентарів».

«Перефразовуючи анекдот, «і ці люди будуть нас вчити не колупатися в носі?!» Якщо по суті, в Європі проходять свої власні вибори різних рівнів. Правляча партія Німеччини на місцевих виборах втрачає популярність, і використовує події в Україні, щоб відволікти увагу від внутрішніх проблем. Ми мільйон разів стукались в європейські двері, але і рік, і п’ять, і десять років тому, вони закривали їх перед нами. Прийміть нас і ми моментально адаптуємо законодавство під ваші норми і житимемо за вашими правилами! Але вони не хочуть допомагати нам. Якщо вони не хочуть бачити нас членами ЄС, вони завтра знайдуть якісь нові причини. Треба дивитися на проблему ширше, уявляючи трикутник Україна-ЄС-Росія, треба розуміти, де проходять газопроводи, і кому на руку Європа грає такими своїми заявами», – заявив він.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...