У Криму триває ремонт дороги Харків-Сімферополь-Алушта

У Криму триває капітальний ремонт автодороги Харків — Сімферополь — Алушта на ділянці від Сімферополя до Перевального (Добровська долина). Про це повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

«З моменту прокладання магістралі це перша масштабна реконструкція», — підкреслили в Республіканському комітеті АРК з транспорту і зв’язку.

На сьогоднішній день на окремих ділянках автодороги проводиться розширення за рахунок створення третьої смуги. На трасі обладнають тротуари, а в місцях перетину зі струмками — мости й огорожі. Уздовж 18-кілометрової ділянки проводиться заміна опор контактної мережі. Зараз у районі села Перевальне триває демонтаж старих опор і встановлення нових.

На ділянці Сімферополь — Добре на нові опори вже закріплена контактна мережа тролейбусного транспорту, а також кабелі зв’язку. Крім того, на стовпах встановлюється нове освітлювальне обладнання, у місцях зупинок тролейбусів та автобусів обладнані заїзні кишені.

Також у рамках реалізації інвестпроекту запланована реконструкція шести аварійних з’їздів на ділянці дороги від Ангарського перевалу до Алушти. Тут ведуться роботи з розширення смуги з’їзду, устаткування зливостоків. Крім того, заплановано обладнання трьох пішохідних переходів в Алушті.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...