У Криму пляжів стало більше

Пляжі загального користування мають бути безкоштовними і доступними для кримчан і туристів. Про це заявив заступник голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов на засіданні Комісії з організації пляжного відпочинку в АРК 24 травня, повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

«Пляжні території загального користування повинні бути безкоштовними і доступними для кримчан і гостей півострова. Це стосується всіх пляжів, крім пляжів санаторно-курортних, лікувально-оздоровчих і дитячих установ. Ми врахували всі проблемні питання, які виникали у минулому році, і всі служби підійшли до підготовки високого курортного сезону дуже відповідально», — зазначив віце-прем’єр.

У свою чергу, заступник міністра курортів і туризму Криму Ігор Котляр зазначив, що після коригування переліку пляжних територій, кількість пляжів у Криму збільшилася з 500 у 2011 році до 558 у цьому році. Із них пляжами загального значення є 219 пляжів.

На даний момент обстежено 315 пляжів. Для проведення рятувальних робіт 846 матросів пройшли навчання.

Крім того, розроблено графік виїздів комісії у регіони, на території яких розташовані пляжі. Готовність пляжів до прийому відпочивальників перевірятимуть представники міністерств і республіканських комітетів Криму, представники санітарно-епідеміологічної станції, протизсувного управління, управлінь МВС та Держтехногенбезпеки Криму та інші відповідальні служби.

Нагадаємо, голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що у Криму у період літнього курортного сезону буде забезпечений вільний доступ на комунальні пляжі.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...