У Києві митці захищатимуть Гостиний двір від «реконструкції»

26 травня о 14.00 відбудеться акція на захист Гостиного двору, яка проходитиме у вигляді альтернативного дня святкування Києва. Організатором є ще не зареєстроване громадське об’єднання «Право на місто».

Нагадаємо, 15 серпня 2011 Кабінет міністрів виключив Гостиний двір зі списку пам’яток архітектури. 26 квітня 2012 депутати Київради прийняли рішення реконструювати будівлю під офісно-торгівельний центр.

«День Києва — найкращий привід нагадати: це НАШЕ місто, МИ платимо податки у міську казну і МИ вирішуємо долю Києва. Нам не потрібні фейєрверки, зіркові концерти та святкове марнотратство раз на рік — нам потрібне комфортне місто щодня. Ми хочемо простору для спілкування і відпочинку, мистецьких заходів і освітніх майданчиків, безпечного пішохідного руху, велосипедних доріжок, вільного пересування дітей і людей з особливими потребами. Ми вимагаємо повернути Гостинному двору статус пам’ятки архітектури і віддати споруду в громадське користування. Офісам і бутікам не місце на Гостиному!», — говорять організатори.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...