У київському Гостинному дворі хочуть облаштувати бутіки

Голова комісії Київської міської ради з питань культури і туризму Олександр Бригінець заявив, що в Гостинному дворі, розташованому на Контрактовій площі, планується розмістити бутіки.

Візуально Гостинний двір зміниться лише незначно — внутрішній двір зменшать, на будівлі надбудують мансарду, поглиблять Двір на один поверх, знищать тераси першого поверху і розмістять там бутіки, пише Українська правда. Київ.

«Якщо власники дійсно перетворять цей будинок на торговий центр, то вони прогорять як бізнесмени. Згадайте вулицю Сагайдачного багаторічної давності: вона суцільно складалася з бутіків, але з роками під тиском громадських потреб вона змінила цільове призначення. Тепер це вулиця ресторанів і банків. Упевнений, що кияни за певний час змусять змінити призначення і Гостинного двору з торгового центру на місце розваг та відпочинку», — вважає Олександр Бригінець.

На його думку, Гостинний двір знаходиться всередині окремого туристичного простору, до якого тягнуться дві історичні вулиці: Сагайдачного та Андріївський узвіз. А тому туристи, гуляючи під палючим сонцем вулицями, шукатимуть на Контрактовій площі не бутіки, а відпочинок.

«Контрактова площа, на якій чимало зелених насаджень, повинна бути організована як місце відпочинку значно краще, а Гостинний двір повинен стати громадським центром, де будуть сувенірні лавки, галереї, ресторанчики тощо», — переконаний Бригінець.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...