У Каннах лідером стала картина «Іржа і кістка»

Картина французького режисера Жака Одіара «Іржа і кістка» захопила лідерство на третій день роботи тут 65-го Канського кінофестивалю. За версією журналу «Фільм франсе», що видається на кінофорумі, вона отримала п’ять перших місць та 8 других у рейтингу, який складається п’ятнадцятьма критиками і акредитованими журналістами.

На другій позиції з двома другими місцями – стрічка американського режисера Уеса Андерсона «Королівство повного місяця». Картина єгипетського майстра, режисера Юсрі Насрулли «Після битви» стала аутсайдером фестивалю.

«Іржа і кістка» являє собою драму людських відносин у сучасному світі, де у людей немає часу, щоб зупинитися і подумати про те, що відбувається, передає «ИТАР-ТАСС».

У калейдоскопі подій втрачається сенс існування. Він приходить тільки тоді, коли людина стикається з трагедією, яка змушує по-новому поглянути на себе, своїх близьких і навколишній світ.

«Я бачив своє творче завдання у тому, щоб об’єднати тему високих людських почуттів з соціальної безоднею, у якій опинилося сучасне європейське суспільство», — заявив на прес-конференції Одіар. «Мова йде про багатоярусну кризу, яка вражає душу і тіло», — зауважив він.

Відкриттям фестивалю вже став головний герой фільму – 34-річний бельгійський актор Матіас Скунартс. У кулуарах кінофоруму стало відомо, що йому надійшли пропозиції від режисерів Голівуду.

Поки на фестивалі представлені 3 фільми головного конкурсу із 22-х. Пізніше сьогодні відбудуться покази двох чергових картин — німецького режисера Ульріха Зайдля «Рай: любов» і «Реальність» італійського майстра Маттео Гарроне.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...