У Франкфурті-на-Майні мітинг проти монетарної політики ЄС зібрав понад 15 тис учасників

Понад 15 тис осіб зібралося 19 травня на демонстрацію у Франкфурті-на-Майні, учасники якої протестують «проти капіталізму, банків і політики економії Євросоюзу», передає ИТАР-ТАСС.

Для охорони громадського порядку в центр міста стягнуті близько п’яти тис поліцейських.

Поки маніфестація проходить мирно, повідомили правоохоронці. Однак число демонстрантів, які приїхали в місто з усіх кінців ФРН, продовжує зростати.

Організатори протестної ходи — низка німецьких об’єднань лівого спектру, політичних партій та профспілок — пообіцяли, що в ньому візьмуть участь в цілому не менше 40 тис осіб.

«Поки приплив демонстрантів не припиняється», — констатував представник поліції. За його словами, на автомагістралях навколо Франкфурта-на-Майні виникли «значні проблеми з дорожнім рухом». Правоохоронці були змушені розгорнути на дорогах пункти контролю. «Ми повинні рахуватися з тим, що в ряди демонстрантів намагаються проникнути особи, схильні до застосування насильства», — пояснив представник поліції.

Тому, за його словами, перевірці підлягають насамперед автобуси, що прямують у Франкфурт-на-Майні. Такий контроль вже дозволив ідентифікувати і не пропустити в місто відомих поліції потенційних порушників спокою.

У демонстрації беруть участь також делегації ряду організацій лівих сил з Греції, Іспанії та Португалії. Можливо тому промови виступаючих на мітингу, що передував ході, переводилися на англійську.

Оратори піддали критиці політику ЄС в умовах нинішньої фінансової кризи. Такий курс призвів до того, що держави, подібні Греції, змушені рахуватися з «нелюдськими заходами економії» і «утиском їх суверенітету», підкреслювали виступаючі.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...