У Чернігові п’яний чоловік розгулював містом з гранатою без чеки

Чоловік погрожував себе підірвати у супермаркеті, а потім поліклініці.

У Чернігові п’яний чоловік розгулював містом з гранатою часів Другої світової. Зізнався, що стало сумно. Спочатку він погрожував підірвати себе у крамниці, потім — у лікарні, де його, до слова, тричі рятували від інфаркту. Полякав гранатою і правоохоронців. Не на жарт. Бо чеки — у ній не було.

В поліклініці чоловіка тричі рятували від інфаркту. Що за спасіння він прийде дякувати так — тут і уявити не могли. Від пацієнта тхнуло спиртним, а в руках він тримав бойову гранату.

З’ясувалося, п’яний терорист із бойовою гранатою розгулював містом кілька годин. Перед поліклінікою встиг забігти ще й у супермаркет. Там посварився з касиром і навіть погрожував підірватися. Але охоронці сприйняли його за жартівника і просто вигнали. Тоді чоловік і подався в поліклініку. Медикам вдалося розговорити зловмисника, а відтак умовити його вийти надвір. Там на нього вже чекала міліція, спец підрозділ Беркут та сапери.

«Один співробітник відволікав цього чоловіка, а інший підійшов з іншого боку і затиснув своєю рукою руку цього чоловіка», — розповів керівник УМВС в Чернігівській області Олександр Михайлик.

Бойову гранату часів Другої світової сапери не наважилися вивозити в безпечне місце. Іржава бойова Ф-1 уже була без чеки і могла розірватися будь-якої миті. Її осколки розлітаються на двісті метрів.

Саперам довелося викопати ямку неподалік від поліклініки. Гранату накрили каскою. Місце вибуху обгородили контейнерами для сміття. Там і знешкодили боєприпас. Проти п’яного терориста порушили кримінальну справу. Зараз він чекає суду в ізоляторі.

Нагадаємо, 4 жовтня в Запоріжжі на стадіоні в результаті вибуху гранати загинув росіянин. За попередніми даними, граната була його ж власною, він підірвався з необережності.

А 18 вересня близько 9:00 в Хортицькому районі Запоріжжя біля входу до однієї з аптек знайшли пакет з предметом, схожим на гранату Ф-1. Вибухотехнічна служба МВС висадила вибухівку на місці її знахідки, вживши необхідних заходів безпеки.

2 листопада

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...