У Брейвіка запустили черевиком у залі суду

Засідання суду в окружному суді Осло, де розглядається справа «норвезького стрілка» Андерса Брейвіка, було перерване у п’ятницю вдень після того, як один із присутніх, викрикуючи лайки, метнув черевик в обвинуваченого, передає норвезька телерадіокомпанія НРК.

Процес у справі Брейвіка проходить в окружному суді столиці Норвегії з 16 квітня.

Один із присутніх у залі суду чоловіків піднявся зі свого місця і, вигукнувши по-англійськи: «Ти, вбивця, пішов до біса!», метнув черевик у Брейвіка, який сидів на лаві підсудних, передає РІА «Новости».

Черевик потрапив не у Брейвіка, а в одного із адвокатів обвинуваченого.

Цей вчинок, за свідченням журналістів, викликав бурхливі оплески. Поліцейські негайно вивели метальника черевика із залу, після чого було оголошено перерву.

Сам Брейвік, повернувшись у зал після вимушеної перерви, звернувся до залу з проханням не проявляти агресію щодо його адвокатів.

«Якщо хтось щось хоче у мене кинути, робіть це, коли я входжу у зал або виходжу із нього. Не кидайте у моїх захисників», — наводить слова Брейвіка телекомпанія ТВ-2.

Норвезькі ЗМІ повідомляють про те, що на одному із засідань не витримала сама суддя Венко Елізабет Арнтзен, яка розплакалася, вислуховуючи свідків.

Нагадаємо, Брейвік вже визнав, що скоїв вибух у столиці Норвегії і потім розстріляв десятки людей у ​​літньому молодіжному таборі. Коли на острові у Брейвіка закінчилися патрони, він перезарядив зброю: «Люди благали пощади. Я просто стріляв їм у голову».

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...