Транспорт

Об’єкти транспортної інфраструктури міста — залізничний вокзал, автовокзал і аеропорт (фактично в міській межі).

Міжміське сполучення здійснюється залізницею, автобусами і маршрутними таксі. Відстань до столиці складає 338 км (автошлях Н07).

Громадський транспорт Сум представлений маршрутками, тролейбусами, автобусами і таксі.

Авіасполучення

На даний момент аеропорт «Суми» майже не працює, за вийнятком приватнх авіарейсів. Будівлі аеропорту у занедбаному стані. У 2011 планується запустити регулярни авіарейси за маршрутами: Суми-Одеса; Суми-Львів; Суми-Сімферопіль.

Залізниця

Залізничну станцію було відкрито в Сумах в 1877 році. В наш час крім головного вокзалу в Сумах, з якого здійснюються міжміські пасажирські перевезення, є станції Баси і станція Товарна.

Маршрутне таксі

На даний момент у Сумах діють 37 маршрутів. На маршрутах працює більше 680 автомашин, маршрути маршрутних таксі охоплюють усе місто та його околиці. Найбільш уживаними моделями машин є БАЗ 2215 (Дельфін) та Рута. Також маршрутними таксі здійснюються регулярні пасажирські міжміські перевезення до: Києва, Харкова, Кременчука, Полтави, Дніпропетровська.

Сумський тролейбус

Тролейбусний рух у Сумах було розпочато 25 серпня 1967 року.

Станом на початок 2010 року мережа сумського тролейбуса складає 18 маршрутів, на яких працюють близько 70 тролейбусів. Експлуатуюча мережу сумських тролебусів організація — КП «Електроавтотранс». Тролейбуси в Сумах — зручний і популярний вид транспорту, адже їх маршрути охоплюють практично все місто.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (3 голосов, средний: 4,00 из 5)
Загрузка...