«Суть усіх ворожінь над Конституцією — продовжити владарювання Януковича» — Карасьов

Що ближче до виборів 2015 року, то актуальніше питання: яким чином зберегти владу нинішньому президенту? Про це зауважив у новому номері журналу «Країна» висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Президент Віктор Янукович підписав указ «Про Конституційну асамблею». Це — спеціальний допоміжний орган при главі держави, що має підготувати зміни до Конституції України. Асамблею очолив екс-президент Леонід Кравчук.

«Окрім суто конституційних змін, що можуть знадобитися перед президентськими виборами для збереження влади за будь-якого розкладу, є декілька інших цілей», — наголосив Карасьов.

«Конституційна асамблея відкриває велике поле для маніпуляцій з Основним законом в інтересах Януковича. Щоб він міг бути переобраний, можуть знадобитися конституційні зміни. Українська еліта вже вдавалася до таких кроків. 2004-го стара влада розбавила центри влади так, щоб ніхто не зміг її сконцентрувати в своїх руках, і цим убезпечилася від неприємних для себе наслідків помаранчевого Майдану», — зауважив політолог.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...