Суркіс: Мені нема з чим вітати Шахтаря — це був найбрудніший чемпіонат за 20 років

Президент київського Динамо Ігор Суркіс поділився думкою про минулий сезон і плани на посилення своєї команди.

Про розмову з Сьоміним за підсумками сезону: Звичайно, відбувся! Я йому висловив незадоволеність результатами команди в сезоні, що завершився. На те були причини як об’єктивні, так і суб’єктивні. Всі бачили, як відбувалися останні 10 турів чемпіонату України. А те, що відбувалося щодо Динамо, інакше як свавіллям, я назвати не можу! Зокрема, мова про наш головний матч цієї частини першості — з Шахтарем. І в подібній ситуації міг опинитися будь-який тренер.

Про результат: У всіх матчах ми грали чесно! І немає команд, які не помиляються. Візьміть чемпіонат Іспанії: Реал під час першості йшов попереду Барселони на 10 очок, а до очного поєдинку з каталонцями підійшов лише з чотирьохочковим відривом. І виграй в цьому матчі Барселона, ще невідомо, як закінчився б цей чемпіонат.

Можу привести приклад і з Манчестер Сіті. За дві хвилини до закінчення поєдинку з КПР весь стадіон плакав — Городяни програвали 1:2, і тим самим віддавали чемпіонство Манчестер Юнайтед. А ще через дві хвилини стадіон вже радів — два голи в компенсований час, — і перемога в першості. І де тут логіка? При цьому йдеться про чемпіонат, в якому немає ніяких закулісних ігор. Ось коли у нас буде така першість, тоді і можна буде щиро вітати чемпіона. А сьогодні мені ні з чим нікого вітати.

Про гру Динамо: Я не виправдовую результати, які показало Динамо в минулому сезоні. Але при цьому, вважаю, що за час незалежності України в сезоні 2011/12 був найбрудніший чемпіонат країни. Найбрудніший чемпіонат за 20 років! Якісь картки, якісь дивні ігри, якісь вчинки футболістів — з тим ми граємо, а з тим не граємо. В одному матчі команда бореться, кістьми лягає, в іншому ця боротьба кудись повністю зникає.

Про воротарів: Бойко повертається в Динамо і на зборах буде працювати з першою командою. Всі необхідні розпорядження на цей рахунок ми вже віддали. А що буде далі, залежить вже від самого Дениса. Грати буде той, хто буде краще підготовлений. Повторюся, у нас є проблема в тому, що велика кількість гравців Динамо задіяні в Євро-2012. Ми горді тим, що наші футболісти виступають у національних збірних, і сподіваємося, що вони виступлять на Євро успішно — ми всі цього хочемо. Але ми не хотіли б, щоб це було на шкоду Динамо — дуже сподіваємося на те, що після Євро наші збірники повернуться в хорошому психологічному стані.

До речі, до сказаного щодо Бойка можу додати, що на перший літній збір Динамо буде залучено велику кількість молодих гравців. Може бути, в їх числі будуть і перспективні виконавці з інших клубів, яких ми візьмемо на перегляд.

Про придбання Безуса і Селіна: Поки обійдемося без прізвищ. Трансферне вікно ще не відкрите, і офіційно на цю тему розмов поки немає. Все поки тільки попереду. Більш того, поки не підписаний трансферний сертифікат, про придбання футболіста говорити просто безглуздо. А в нашій ситуації і зовсім не відкрите трансферне вікно …

Можу сказати, що крім усього іншого, наші селекціонери будуть уважно відслідковувати чемпіонат Європи. На цьому турнірі виступатимуть такі команди як збірні Греції, Хорватії, Чехії, зі складу яких реально можна придбати футболістів, якщо вони підійдуть нам за манерою гри, за стилем. Тим більше, всі матчі за участю цих виконавців можна буде побачити наживо.

Тому ми не будемо нікуди поспішати, щоб вкотре не насмішити людей.

Про долю Кирила Петрова, орендованого Кривбасом: Це питання поки відкрите. Він, знову ж таки, перебуває в компетенції нашої групи селекції. Тим більше, що, крім усього іншого, ми працюємо над тим, щоб відпустити цілу низку футболістів. Наголошую, цілу низку! Але й тут я поки не буду називати жодних прізвищ. З однієї простої причини: я не хочу, щоб це виглядало так, начебто ми від когось відмовляємось. Ми прагнемо, щоб хлопці, які вже не можуть нас явно посилити в майбутньому, зуміли знайти собі нові клуби.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...