Шведський виробник електрокарів може купити збанкрутілий Saab

Новостворений шведський виробник електрокарів National Electric Vehicle Sweden став найбільш імовірним покупцем збанкрутілої марки Saab. Про це повідомляє портал Autocar. Китайська компанія Zhejiang Youngman, яка раніше була головним претендентом на «Сааб», вибула з боротьби.

Консорціум National Electric Vehicle Sweden був зареєстрований у Швеції 21 травня 2012 року, і відкритої інформації про компанію майже немає.

Відомо, що його членом є Карл-Ерлінг Троген, колишній голова вантажного підрозділу Volvo.

Шведська преса стверджує, що 245 акціями компанії з 500 володіє японо-китайський консорціум Sun Investment, про який також немає доступної інформації. Ще 255 належать голові юридичної фірми Ac-Gruppen.

Раніше шведська профспілка робітників IF Metall направила президенту США Бараку Обамі офіційний лист з проханням про допомогу в порятунку марки Saab. Організація сподівається, що Обама зможе натиснути на колишнього власника марки — концерн General Motors — щоб той надав покупцю збанкрутілого «Сааба» технології, необхідні для відновлення виробництва. Про реакцію президента і «Дженерал Моторс» поки не повідомляється.

Компанія Saab оголосила себе банкрутом у грудні 2011 року. Перед цим фірма домоглася можливості реструктуризації бізнесу та відстрочки виплати за кредитами.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...