Школярки роблять по 2 тисячі абортів щороку

Близько сотні процедур штучного переривання вагітності роблять 14-річні дівчата щороку. Загалом аборти роблять більше 2 тисяч українських школярок кожного року.

Про це під час прес-конференції сказала заступник директора Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Валентина Коломийчук.

Депутат БЮТ Андрій Шкіль зареєстрував у Верховній Раді законопроект, що забороняє жінкам добровільно робити аборти. Як пише «Коммерсант-України», відповідно до законопроекту, штучне переривання вагітності пропонується дозволити тільки за медичними і соціальними показаннями.

Шкіль вважає, що проводити такі операції можна лише в тому випадку, якщо вагітна страждає туберкульозом, діабетом, тяжкими захворюваннями легень, нирок, печінки, серця, серцево-судинними і онкологічними захворюваннями. Також у випадках, якщо вагітна не досягла 16 років; знаходиться в місцях позбавлення волі; вже має п’ятьох дітей; а також у разі смерті чоловіка або інвалідності вже існуючої дитини.

На думку депутата, прийняття цього законопроекту позитивно вплине на демографічну ситуацію у країні.

«Ні в одній з областей Україні немає переваги народжуваності над смертністю, — нагадав він. — У багатьох областях число смертей перевищує кількість народжень майже утричі. За останні 12 років населення України зменшилося на 5 мільйонів чоловік. І основною причиною таких невтішних показників є легальні аборти «, — запевнив депутат.

Тим часом, як запевнили в жіночих організаціях, у разі ухвалення такого закону, в Україні збільшиться число незаконних абортів та жіночої смертності.
Джерело: Gazeta.ua

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...