Сергій Фролов завоював «бронзу» чемпіонату Європи з плавання

25 травня у Дебрецені (Угорщина) завершилася вечірня програма п’ятого дня чемпіонату Європи з плавання.

Були розіграні чотири комплекти нагород. Українці взяли участь у двох фіналах.

Сергій Фролов став бронзовим призером на дистанції 800 м вільним стилем з результатом 7 хвилин 52,82 секунди. Максим Шемберев в цьому ж виді фінішував сьомим (8.0,96).

Сьомою була і Анна Дзеркаль на 200 м брасом (2.28,37).

Не змогла відібратися у фінал Дарина Зевіна (50 м, спина), показавши в півфінальному запливі 11-й результат (29,18). Не пробився до фіналу і Олександр Ісаков (200 м, спина) також з 11-м результатом (1.59,98).

У півфіналі Валерію Димо (50 м, брас) довелося плисти двічі, так як перший раз українець був 8-м, показавши однаковий час з румуном Драгосом Агаче — по 27,99. У запливі на вибування Димо поступився румунові 0,12 секунди і до фіналу не потрапив.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)