Росія засумнівалася у безпеці сільгосппродукції з Голландії

Керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко вважає, що сільськогосподарська продукція з Голландії може бути небезпечною, в тому числі через те, що в цій країні проводяться дослідження з мутації вірусу пташиного грипу, які заборонені міжнародною конвенцією, повідомляє РІА «Новости».

Раніше Онищенко неодноразово заявляв, що Євросоюз так і не виявив причину поширення високопатогенного штаму кишкової палички (E. сoli) влітку 2011 року, через яку було введено обмеження на ввезення в РФ овочів з Європи. Голландія, яка є одним з найбільших постачальників овочів у РФ, за словами глави Росспоживнагляду, проводить заборонені дослідження.

«Голландія займається забороненою міжнародною конвенцією діяльністю. Вона змінює властивості, зокрема вірусів грипу птахів, у бік посилення їх агресивності по відношенню до тієї, яку їм дала природа. Ми, розуміючи цей процес, вважаємо, що ми повинні розібратися, для чого все це робиться і наскільки це загрожує національній безпеці Росії», — сказав Онищенко.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...