Регіонали візьмуться за тих, хто нелегально здає квартири

Після закону про реєстрацію регіонали планують взятися за тих, хто нелегально здає квартири. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам депутат-регіонал Володимир Олійник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами депутата, обов’язкова реєстрація за місцем проживання покликана впорядкувати правові відносини між державою і громадянами. Він звернув увагу на те, що право голосувати чи балотуватися на виборах, отримання фінансової допомоги від держави, претензії в судах прив’язані до реєстрації. Також Олійник зазначив, що даний закон прийнятий в рамках реалізації зобов’язань України перед Євросоюзом для лібералізації візового режиму.

Роз’яснюючи на прохання журналістів стандартну ситуацію, коли людина, приїжджаючи з регіону, влаштовується на роботу в Києві і не може зареєструватися в квартирі, яку знімає, Олійник зазначив, що в цьому випадку власник квартири не хоче оформляти подібні відносини з орендарем не тому, що побоюється претензій на житлоплощу, а тому що здає квартиру нелегально.

«Справа в тому, що це така довгострокова робота в Україні, для того, щоб все поступово привести до європейських стандартів … Поступово потрібно рухатися в цьому напрямку», — сказав він.

Нагадаємо, минулої п’ятниці Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким в Україні вводиться реєстраційний облік місця проживання та перебування фізичних осіб.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...