Протодиякон Кураєв запропонував відлучити Кіркорова від церкви

Здивування Кураєва викликало хрещення дитини від сурогатної матері й виступ Кіркорова з амвона
Професор Московської духовної академії протодиякон Андрій Кураєв вважає, що на хрестинах дочки Філіпа Кіркорова були порушені церковні правила, і за це співака потрібно було б на кілька років відлучити від церкви. Про це Кураєв написав на своїй сторінці в ЖЖ.

Кураєв зазначив, що Основами соціальної концепції РПЦ сурогатне материнство церквою засуджується. «Дитина Кіркорова з’явився на світ саме таким шляхом, і з цього не робилося сімейної таємниці. Дитинка, зрозуміло, ні в чому не винна, і цілком могла бути хрещеною, але з так званих батьків це ніяк не знімає дуже серйозної відповідальності, в тому числі і церковної «, — пише Кураєв. Він припустив, що в даному випадку не проводилося співбесіда з батьками перед хрещенням, що є порушенням рішення патріарха й церкви.

«Мова священика, з якою він звертався, була якась дивна. Поздоровлення не відповідали суті події. По-хорошому, таких батьків треба не вітати, а накладати покуту й відлучати від церкви на кілька років», — вважає протодиякон.

Крім того, під час закритої церемонії хрещення Кіркоров виступив з промовою з амвона. На думку Кураєва, артиста треба було звідти чемно спустити: «нехай він свої приватні слова своїм гостям говорить не з місця церковного сповіщення, а дочекається застілля».

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...