Президент не користується факсиміле

Президент України Віктор Янукович розповів, що власноруч підписує всі офіційні документи. Про це Глава української держави розповів в інтерв’ю «Сегодня».

«У мене працює величезний штат порядних і професійних виконавців: вони вивчають всі звернення, систематизують їх, готують доручення, рішення, відповіді. І я завжди всі документи, розпорядження, укази підписую сам! Ніяких факсиміле. Іноді можу по телефону сказати, щоб документ пускали у роботу, а я підпишу, коли приїду», — заявив Президент.

Крім того, Янукович розповів, що любить слухати записи, які надсилають українці. «Пишуть мені про різне і різні люди, навіть диски надсилають із записами і відео. І от коли ці записи розшифровують і приносять мені текст на папері, я кажу: ні, дайте послухати. Що там людина наговорила, яким тоном і в якій формі. Іноді буває неприємно слухати, є відверте хамство, ворожнеча, тон спотворений й недозволений, образи. Іноді й загрози. Але це життя», — додав він.

За словами Януковича, ту інформацію, яку йому надсилають, він отримує у повному обсязі. «Від мене ніхто нічого не ховає. Це заборонено. Я читаю і знаю, що мені пишуть насправді. Але звикнути до злоби практично неможливо. І дуже часто через це буває безсоння. Думаєш і не можеш зрозуміти, звідки береться така ненависть, як на неї відповідати. Але я вам як на духу кажу (Президент перехрестився. — Ред.): я ні на кого не тримаю зла і молюся, щоб Господь напоумив людей і відкрив їм очі. І щоб до них ніхто так не ставився і не бажав того, чого вони бажають мені. Але, звичайно, коли є відкриті загрози, на них реагує служба охорони», — резюмував Глава держави.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...