Податкова у другому кварталі перевірить дві тисячі підприємств

У другому кварталі 2012 року кількість документальних планових перевірок залишиться незмінною. Державна податкова служба перевірить лише дві тисячі підприємств.

Як повідомляє прес-служба податкової, в план-графік потрапили тільки ті суб’єкти господарювання, які мають певні податкові ризики.

«Сьогодні робота податкової спрямована на підвищення добровільності сплати податків. Зайве втручання в роботу бізнесу не потрібно ні нам, ні самим підприємцям. Тому з так званим податковим візитом ми приходимо лише до сумнівних платників, які використовують незаконні схеми в своїй роботі», — зазначив голова ДПС України Олександр Клименко.

Всього, в поточному році податкова перевірить не більше 8 тисяч підприємств. Порівняно з 2010 роком, коли було перевірено 23 тис. платників, в цьому році їх кількість скоротиться в три рази.

Крім того, відзначають у податковій, зменшується і кількість планових перевірок суб’єктів малого бізнесу. Так, у першому кварталі було проведено 1838 таких перевірок. Це майже в два рази менше, ніж торік. Тоді їх кількість склала 3352.

При цьому продовжується мораторій на фактичні перевірки представників малого бізнесу. Їх не перевіряють вже другий рік поспіль.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...