Поблизу Очакова затримані браконьєри з «червонокнижною» рибою

У Дніпровсько-Бузькому лимані, у межах міста Очакова, затримано чотирьох браконьєрів, які використовували для ловлі риби заборонені знаряддя – канати з гачками. На момент затримання зловмисники вже зловили вісім рибин сімейства осетрових, занесених до Червоної книги України, повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.

«Збиток, завданий водним живим ресурсам держави, оцінено у 20,4 тисячі гривень, що більш ніж у десять разів перевищує ринкову вартість браконьєрського улову», — йдеться у повідомленні.

За даним фактом очаківським міжрайонним екологічним прокурором порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 249 КК України «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Знаряддя вилову та моторний човен, яким користувалися браконьєри, вилучені.

У цілому з початку нерестового періоду органами Дніпровської екологічної прокуратури спільно з контролюючими та правоохоронними органами проведено 68 рейдів. За їхніми результатами порушено 124 кримінальних справи за ст. 249 Кримінального кодексу України, а у цілому збитки водним живим ресурсам за ними оцінюються на суму приблизно одного мільйона гривень.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...