Півень заклював парубка ледве не до кісток

На Тернопільщині півень накинувся на 11-річного хлопчика і покусав його, наче пес. У дитини на руці залишилася глибока рвана рана, йдеться в сюжеті ТСН.

Півень – домашній, агресивність виявив уперше. На світанку після нападу родичі потерпілої дитини зарубали бійця, бо боялися ще й за меншу свою дитину. Хлопець щодня пас курей у садку. Із півнем навіть дружив. «Я навіть не помітив,як він на мене кинувся», — зізнається постраждалий. Чому улюблена птаха кинулася на нього, і гадки не має.

Зодягнений Василь був, як зазвичай, руками не махав, голосно не кричав. Лише підганяв курей. Батьки, коли побачили рану, то відразу й не второпали, який звір міг так покусати Василька. «Сильний укус. Так,що м’ясо вивалене було», — розповіла приголомшливі подробиці мати Василя Руслана Антонюк.

У районній лікарні, куди доправили батьки дитину, медики теж не відразу повірили, що рвана рана — від півнячого дзьоба. Глибина її, кажуть, була півтора сантиметра і аж п’ять сантиметрів у діаметрі. «Поступив з рваною раною плеча, проведено обробка рани, накладено шви», — відзвітував в.о. завідувача відділення травматології Кременецької ЦРЛ Андрій Кошевой.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...