Після численних скарг пасажирів Укрзалізниця призначить нічний поїзд Київ — Львів

Державна адміністрація залізничного транспорту України Укрзалізниця інформує пасажирів, з 24 травня розпочато продаж квитків на поїзд № 191/192 Київ — Львів.

Як говориться в повідомленні УЗ склад буде курсувати з 27 травня 2012 року від станції Київ — Пасажирський із зупинкою на станції Шепетівка до станції Львів.

Час відправлення поїзда з Києва — в 22:40, у Львові — в 6:32. Час відправлення зі Львова — в 22:35, у Києві — в 6:40.

Нагадаємо, що 27 травня о 00:00 на залізничному транспорті України буде введено новий графік руху поїздів на 2012-2013 роки. УЗ впевнена, що річна зміна графіка дозволяє залізничникам оптимізувати розклад, ефективно використовувати рухомий склад, втілити пропозиції щодо підвищення комфорту для пасажирів.

Після цього українські ЗМІ з посиланням на залізничників повідомили, що Укрзалізниця змінює зручність пасажирів на комерційну вигоду, адже завдяки новим поїздам відомство хоче максимально збільшити кількість пасажирів, яких вона може перевезти в даному напрямку.

10 травня залізничники заявляли, що з введенням нового графіка курсування поїзда № 91/92 Київ-Львів (з Києва — в 22:15, у Львові — в 6:32) скасовується, а його номер буде переданий поїзду № 359/360 Київ — Львів (з Києва — в 15:42, у Львові — в 6:43), який йде через Ковель.

При цьому залізничники вказали на той факт, що останній завдяки підвищенню маршрутної швидкості до 50 км/год буде переведений в категорію «швидкий» і прибуватиме до Львова о 4:37.

Після обурення багатьох українських інтернет-користувачів, глава уряду України Микола Азаров пообіцяв розібратися зі скасуванням популярних нічних поїздів на догоду Hyundai. Зокрема, мова йшла про потяг 91/92.

Однак 14 травня УЗ заявила, що інформація про те, що з введенням нового графіка руху пасажирських поїздів на 2012-2013 роки на маршрутах між Києвом, Львовом, Харковом і Донецьком скасовуються нічні поїзди для того, щоб пересадити пасажирів і заповнити денні швидкісні експреси, не відповідає дійсності.

На Львівській залізниці заявили, що ряд нічних поїздів скасовується через їхню збитковість та перехід на денний рух.

Втім, міністр інфраструктури Борис Колесніков уже заявив, що протягом п’яти років існуючі в Україні нічні потяги будуть замінені швидкісними нічними експресами Hyundai.


1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...