Патріарх Кирило ігнорує главу УГКЦ

Блаженніший Святослав спілкується з представниками Московського патріархату, але значно нижчого рівня.

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) поки що не отримав позитивної відповіді щодо зустрічі з главою Російської православної церкви патріархом Кирилом.

Про це глава УГКЦ повідомив у вівторок, 8 листопада.

«Я неодноразово висловлював бажання зустрітися з патріархом Кирилом, але позитивної відповіді з другого боку не надійшло. Я спілкуюся з представниками цієї церкви, але значно нижчого рівня», – сказав Блаженніший Святослав. Проте, за його словами, він сподівається, що його запрошення до зустрічі «знайде відповідь».

«Ми маємо багато питань до обговорення. Є псевдо-собор, який відбувся у Львові… Була ліквідована греко-католицька церква. Якщо хтось заперечує легітимність нашої церкви, це є великою проблемою», – наголосив він.

Водночас предстоятель УГКЦ зазначив, що греко-католицька церква молиться за єдність усіх конфесій в Україні. «Кожного року ми проводимо тиждень молитви за єдність. Крім того, ми зав’язуємо контакти, намагаємося бути об’єднаними в дії, щоб захистити християнські цінності», – завершив глава УГКЦ.

8 листопада

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...