Обама оцінив активи своєї родини

Фінансові активи президента США Барака Обами і його дружини Мішель у 2011 році склали від 2,6 до 8,3 мільйона доларів. Про це передає агентство Associated Press з посиланням на представлений Білим домом щорічний звіт про активи президента.

Зокрема, активи подружжя Обами включають в себе середньострокові казначейські облігації сумою від 1 до 5 мільйонів доларів, короткострокові казначейські векселі сумою від 500 тисяч до 1 мільйона доларів, а також пенсійні рахунки та банківські рахунки. Гонорари від написаних Обамою книг склали від 250 тисяч до 2,1 мільйона доларів.

Як зазначає агентство, форма фінансового звіту вимагає вказівки вартості активів у великому діапазоні — наприклад, від 1 до 5 мільйонів доларів. Таким чином, визначити точну вартість активів важко, повідомляє РІА «Новости».

У квітні Білий дім повідомив, що Обама і його дружина заробили у 2011 році близько 780 тисяч доларів — майже вдвічі менше, ніж у 2010 році. Доходи родини президента знижуються вже третій рік поспіль. У 2010-му році родина Обама заробила 1,7 мільйона доларів, що було втричі менше, ніж у 2009 році (5,5 мільйонів доларів).

Президент України Віктор Янукович оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Еще не оценили)
Загрузка...